фото opiniastudenteasca.ro

Британський прем’єр закликав НАТО готуватись до російської агресії

  Переглянути довгострокові відносини з Росією та підготуватися до потенційної російської агресії пропонує Девід Камерон керівництву НАТО. Листа з такою пропозицією британський прем'єр розіслав лідерам країн – членів Північноатлантичного блоку та його генеральному секретарю Андерсу Фогу Расмуссену.


  На думку Камерона, військовий альянс не може підтримувати відносини з Кремлем на звичному рівні через кризу в Україні та незаконні дії Росії на кордоні з членами НАТО. Політик, зокрема, розкритикував російську анексію Криму, озброєння Москвою сепаратистів на сході України та реакцію Кремля на збиття малайзійського лайнера.

  За словами прем'єр-міністра Великої Британії, в альянсі також мають врахувати, що Москва офіційно розглядає НАТО, як ворожу організацію.

  На початку вересня в Уельсі Камерон прийматиме саміт Північноатлантичного альянсу, де планує переконати союзників із блоку змінити позицію щодо Кремля.

  Нагадаємо, у відповідь на анексію Росією Криму НАТО призупинив співпрацю з Москвою у квітні, однак контакти на рівні послів – залишилися.

  Попередній матеріал
  Українські війська закріплюються на зайнятих позиціях і зачищають Краматорськ
  Наступний матеріал
  На Майдані поприбирали - але барикади і шини не чіпали