Британський парламент може зрівняти права принців і принцес на престол [відео]

  Ухвалити закон проти дискримінації жінок у черзі на Британський престол погодилися усі країни Співдружності. Відтак, заступник прем’єра Британії Нік Клеґґ пообіцяв якнайшвидше внести законопроект на розгляд Палати громад. Ініціатива внесення змін у Конституцію поновилася після появи новини, що принц Вільям та Кейт Міддлтон очікують на первістка.

  Вже через добу після ушпиталення Кейт Мідлтон з ознаками вагітності - британські парламентарі розпочали роботу над удосконаленням Конституції. Якщо герцогиня Кейт народить дівчинку, то згідно нової поправки вона буде третьою, після принца Чарльза та батька Вільяма, у черзі на престол. Раніше перевага надавалася представникам чоловічої статі. Сама Кейт Мідлтон допоки перебуває у лікарні. Медики кажуть, що термін її вагітності трохи менше дванадцяти тижнів. Майбутній батько вже відвідав дружину. Утім, зробив це дуже швидко і не позував перед журналістами. 

  Камілла Томіні, редактор газети: "Гадаю, принц Вільям показав, що хоче поваги до приватного життя своєї родини та майбутньої дитини. Ймовірно, він не хоче повторення своїх дитячих спогадів, коли його переслідували папараці".

  Тим часом, у світі відбуваєтья справжній бум навколо майбутнього королівського спадкоємця. Букмекерські контори вже почали приймати ставки на стать новонародженого та на його ім’я. Зокрема, серед імен лідирують Чарльз, Діана, Елізабет та Джон. Існує навіть ставка на те, що герцогиня народить близнюків.

  Руперт Адамс, речник букмекерської контори: "Вони дуже традиційні люди. Гадаю, виберуть щось притаманне королівській династії - Джордж або Вікторія. Також приймаються ставки на дивні імена. Наприклад, ймовірність, що дитину назвуть Шардоне - тисяча до одного".

  Брайан Сімс, турист: "Сподіваюся, дитину назвуть Брайан. Бо мене також звуть Брайан. Хоча, насправді, я й гадки не маю, яке буде ім’я".

  Імідж вагітної принцеси використовують також й італійські митці. У Неаполі місцеві майстри долучили королівське подружжя до іграшкових шопок. За тамтешньою традицією, разом із традиційними персонажами, до вертепів додають й відомих особистостей, які протягом року не сходили зі шпальт газет.

   Дмитро Яковенко, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  НАТО розгорне на турецько-сирійському кордоні новітні комплекси ППО
  Наступний матеріал
  У Таїланді святкують 85-ліття короля Рами ІХ
  Теги: