фото tyzhden.ua

Британський міністр оборони назвав Путіна "спонсором тероризму"

  "Якщо Путін не змінить ставлення до України, Захід змінить підхід до Росії", – заявив британський прем’єр Девід Камерон.


  На своїй сторінці у Facebook він розмістив об’ємний коментар щодо збитого "Боїнга" та бездіяльності Москви. Прем’єр порівняв трагедію із терактом, влаштованим лівійцями в Локербі у 1988-му році, і заявив: якщо Москва не вплине на бойовиків, Європа відповість суворими санкціями. Часу Путіну дали до вівторка, коли у Брюсселі збиратимуться міністри закордонних справ Євросоюзу.

  Рішучість Камерона поділяють і члени його уряду. Міністр оборони Майкл Феллон назвав Володимира Путіна "спонсором тероризму", а голова МЗС Філіп Геммонд зазначив – у тому, що він підтримує бойовиків на сході України, ніхто в Європі не сумнівається.

  "Москва полюбляє говорити про битву між Росією і Заходом, Росією та Євросоюзом, але зараз уся міжнародна спільнота розлючена на неї. Ми і раніше наполягали на санкціях проти Москви за незаконну анексію Криму, хоча деякі наші союзники не поділяли ентузіазму... Сподіваюся, ця трагедія надасть їм рішучості пояснити росіянам, що такі дії мають далекосяжні наслідки", – запевнив британський дипломат.

  Сьогодні ж оприлюднено спільну заяву Франсуа Олланда, Ангели Меркель та Девіда Камерона до Кремля. Європейські лідери вимагають від Володимира Путіна змусити сепаратистів на сході України негайно допустити слідчих до місця катастрофи малайзійського лайнера. Якщо ж Росія не вживе необхідних заходів, Європейський союз погрожує негативними наслідками.


  Попередній матеріал
  Порошенко розповів Меркель про постачання Росією зброї терористам
  Наступний матеріал
  Деякі футболісти "Шахтаря" відмовились повертатися з Франції до України
  Теги:
  Loading...