Британський мільярдер Бренсон у жіночій уніформі пропонував пасажирам напої та їжу

  Тим часом британський мільярдер хизувався іншою формою - стюардесною. Він на один день став бортпровідницею, програвши парі другу. Протягом п`яти із половиною годин Річард Бренсон в жіночій уніформі пропонував пасажирам спецрейсу з австралійського Перта в столицю Малайзії Куала-Лумпур напої та їжу.

  Бороду собі залишив, однак на умовах парі йому довелося зробити макіяж. Три роки тому мільярдер та його друг - власник компанії AirAsiа Тоні Фернандес домовились, що той, чия команда "Формули-1" завершить дебютний сезон гірше, стане стюардесою в авіакомпанії переможця. Бренсон заявив, що отримав задоволення від нової роботи. Переможець парі, який також перебував на борту, звільнив мільярдера після того, як він вилив на нього склянку соку. Частину коштів від продажу квитків на цей рейс AirAsia переказала до дитячого благодійного фонду в Австралії.

  Річард Бренсон, мільярдер: "Ми добряче посміялися і зібрали гроші на благочинність. Це був чудовий день. Я дуже вдячний Тоні і екіпажу за те, що вони навчили мене, як правильно подавати їжу, ходити, гарно виглядати, і як упустити тацю на коліна Тоні".

   

  Тоні Фернандес, власник компанії AIRASIA: "Поганенько. З десяти балів хіба що один - за почуття гумору".

  Попередній матеріал
  Принц Гаррі в гарній спортивній формі
  Наступний матеріал
  Теракт у Пакистані: 6 людей загинули
  Теги: