5.ua

Дипломати ЄС занепокоєні фактом вторгнення російської бронетехніки до України

  Євросоюз не стерпить введення російських військ на Схід України під прикриттям "гуманітарного конвою" – заявив міністр закордонних справ Великої Британії Філіп Геммонд.


  Він зазначив: якщо Москва дійсно ввела до України техніку чи війська, їй слід готуватися до серйозних наслідків. "Мене дуже непокоять повідомлення про те, що російські військові машини могли перетнути кордон з Україною. Безперечно, "гуманітарний конвой" – це окреме питання. Але якщо разом із ним до України потрапили військові чи техніка – його негайно слід відкликати, або ж наслідки будуть дуже серйозними", – пригрозив британський дипломат.

  Засудили можливе вторгнення й інші дипломати, що зібралися у Брюсселі на зустріч голів МЗС Євросоюзу.

  "Саме Росія загострює ситуацію. Є конкретні фотодокази того, що російська техніка перетинає кордон" – запевнив голова МЗС Швеції Карл Більдт.

  Із ним солідарний литовський колега Лінас Лінкявічус: "Нас дуже непокоїть ця ситуація. З одного боку, ми маємо багато розмов про так званий "гуманітарний конвой". А з іншого – повідомлення, що минулої ночі 70 одиниць військової техніки перетнули кордон".

  Разом із цим, у ЄС вже не виключають зняття санкцій з Росії у разі припинення вторгнення на Донбас.

  Попередній матеріал
  Міноборони повертає для потреб АТО 16 вертольотів з миротворчих місій
  Наступний матеріал
  Учасник Всесвітньої шахової Олімпіади помер під час гри
  Теги:
  Loading...