Брюс Вілліс - на пенсію не збирається

  Брюс Вілліс - на пенсію не збирається. Голівудський актор прибув до Німеччини, щоби представити свою останню роботу, стрічку "Рельні, екстримальні, зухвалі".
  У картині - Вілліс зібрав справжнє сузір`я акторів. Крім нього, на екрані можна побачити Джона Малковича та Моргана Фрімена. Сюжет стрічки нагадує останню роботу ще однієї голівудської легенди - Сильвестра Сталоне  - кіно "Нестримні". У Брюса Вілліса реальні, екстремальні і зухвалі колишні спецпризначенці - також згадують молодість, щоби врятувати себе і прекрасну дівчину. На прем`єрі - Вілліс порадував фанатів, що не зважаючи на вік - а йому вже 55 - на пенсію не збирається, хоча напевне знає, як називатиметься його остання стрічка.

  Брюсс Уілліс, актор:"З багатьма людьми поводяться несправедливо - коли їх звільняють лише через їхній вік. На щастя, у мене такої проблеми нема. Я буду працювати до тих пір, поки не нагадуватиму живий мішок з кістьми. А перед пенсією - обов`язково знімуся у ще одному "Міцному горішку". От тоді буде все".

  Попередній матеріал
  Обама розчарував доньку Че Гевари
  Наступний матеріал
  Обручку з діамантом у 22 карати розігрують в інтернеті [відео]
  Теги: