Британія готова посилити тиск на РФ - Кемерон

  Прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон, виступаючи на щорічному банкеті у лорд-мера Лондона, заявив, що посилення тиску на Росію не є неминучим кроком і ніхто навмисно не шукає такого рішення, однак дії РФ змушують до переосмислення цього питання.


  Про це повідомляє УНІАН.

  "Незаконі дії Росії в Україні дестабілізують суверенну державу та порушують її територіальну цілісність. Вони порушують міжнародні правила. Вони зневажають демократичне прагнення українського народу вирішувати власне майбутнє. У ці вихідні знову були обстріли та звіти про постачання важкого озброєння з Росії на південний схід України. Я не вірю у військове вирішення ситуації, є інші методи. Економічні санкції проти Росії мають вже наслідки", - сказав він.

  "Дії Росії представляють величезну небезпеку для решти Європи. І нам не потрібно нагадувати про наслідки, які бувають, якщо країни Європи "закривають очі" на агресивну поведінку більшої країни щодо менших країн", - наголосив Кемерон.

  "Є ті, хто вважає, що це не наша справа, і ми не повинні втручатися. А є ті, хто вважає, що ми просто нічого не можемо вдіяти, оскільки у нас немає ніякого впливу. Я вважаю, що обидві ці позиції хибні", - підкреслив він.

  Також британський прем'єр заявив, що якщо ситуація в Україні не зміниться, Велика Британія готова збільшити тиск на Росію. Він запевнив, що свою позицію він "цілком ясно" пояснить президентові РФ Володимиру Путіну у Брісбені, на форумі G-20.

  "Якщо Росія продовжить вести себе за поточним сценарієм, ми посилимо тиск, і відносини Росії з іншим світом будуть радикально відрізнятися від попередніх", - наголосив Кемерон.
  Попередній матеріал
  На Хмельниччині отруїлися дев'ять працівників цукрового комбінату
  Наступний матеріал
  У Нью-Йорку лікар одужав від Еболи