Brexit: близько 2 млн британців підписали петицію за повторний референдум

  Парламент зобов'язаний розглядати будь-яку петицію, яка збирає більше 100 тисяч підписів

  До вечора 25 червня два мільйони британців підписали розміщену на сайті парламенту петицію, з де-факто проханням провести новий референдум. Про це пише ВВС.

  Так, британці вимагають повторного проведення референдуму щодо членства країни в ЄС за допомогою введення в законодавство нового правила.

  Згідно з цією пропозицією, повторний референдум повинен проводитися, якщо явка була нижче 75% або якщо частка тих, хто проголосував за або проти виходу країни з ЄС становить менше 60%.

  Парламент зобов'язаний розглядати будь-яку петицію, яка збирає більше 100 тисяч підписів. Уряд Великої Британії, у свою чергу, має в обов'язковому порядку відповідати на петиції, які набирають більше 10 тисяч підписів.

  Зазначимо, що близько полудня кількість підписантів петиції досягла 555 тис, таким чином, до вечора додатково проголосував майже 1,5 млн. чоловік.

  Як інформував 5.ua, Президент Франції Франсуа Олланд відповів на пропозицію лідера Національного Фронту Марін Ле Пен провести референдум про вихід Франції зі складу ЄС.

  Попередній матеріал
  Польща відкрила список чвертьфіналістів Євро-2016
  Наступний матеріал
  На Донеччині СБУ знайшла схованку зі значною кількістю зброї

  Британія залишає Євросоюз: реакція світу на історичний референдум

  Британія виходить з ЄС: падіння фунта, відставка Кемерона та "ефект доміно"

  Як Велика Британія святкує день народження своєї королеви

  Британія та Франція скликають термінове засідання Радбезу ООН