Брейвік психічно здоровий

  Андерс Брейвік психічно здоровий, тож підпадає під кримінальну відповідальність за скоєне. До таких висновків дійшли психіатри після 26 годин спілкування з терористом.
  Раніше інша комісія фахівців дійшла абсолютно протилежних  висновків. Тоді лікарі виявили у Брейвіка параноїдальну шизофренію, схильність до нарцисизму та антисоціальної поведінки. Остаточний експертний медичний вердикт буде готовий - за півтора-два місяці. Нагадаю, Брейвік організував торік подвійний теракт у Осло та на острові Утойя. Тоді загинули 77 людей. Сам нападник - неодноразово заявляв, що психічно здоровий, усвідомляє наслідки своїх вчинків і готовий відповідати за них перед законом.

  Свенн Торгерсен, професор інституту психіатрії: "Я критично поставився до доповіді першої комісії, яка визначала Брейвіка психічно хворим. Її висновки - були недостатньо обґрунтованими.  Результати роботи другої комісії - виглядають набагато переконливішими. Вони містять детальний  аналіз нинішнього психічного стану терориста, його переконань і уявлень. І це - одна з найкращих робіт з психіатрії з тих, які я читав".
  Попередній матеріал
  Теракт в Іраку: 62 людини загинули
  Наступний матеріал
  Наслідки потужного буревію в Австралії
  Теги: