Фото globo.com

Бредлі Меннінг офіційно отримав жіноче ім‘я

  Колишній американський військовослужбовець Бредлі Меннінг, який розсекретив матеріали про операції США в Іраку, офіційно отримав жіноче ім‘я.

  Суддя округу Лівенворт (штат Канзас, США) задовольнив клопотання екс-інформатора Wikileaks і дозволив змінити ім‘я Бредлі на Челсі, повідомляє USA Today.

  "На щастя, зміна імені, настільки значуща особисто для мене, зверне увагу громадськості на той факт, що ми, трансгендери, сьогодні живемо всюди в Америці і що ми щодня повинні долати перешкоди просто для того, щоб бути тими, хто ми є", - заявив Меннінг.

  За даними видання, хоча Меннігу поміняють документи, але поводитися з ним все одно будуть як з чоловіком і відбувати термін ув‘язнення у жіночій колонії не дозволять.

  Нагадаємо, Меннінга визнали винним у шпигунстві, крадіжці секретних матеріалів, шахрайстві та ще ряді злочинів та засудили до 35 років ув‘язнення.

  Меннінг був заарештований у травні 2010 року після того, як сайт WikiLeaks опублікував секретний відеозапис атаки американського військового вертольота Apache в Іраку в 2007 році, в ході якої було вбито двох журналістів. Потім через Wikileaks він розголосив величезна кількість інших американських секретних документів.

  Попередній матеріал
  Ештон закликає Україну "розсудливо" боротись з терористами
  Наступний матеріал
  Путін: спецоперація у Слов‘янську матиме наслідки для міждержавних відносин між Україною та РФ