Бразильці долучили Христа до боротьби із раком грудей

  Бразильці долучили Христа до боротьби із раком грудей. Вони перефарбували в рожеве статую Спасителя, що височить над Ріо-де-Жанейро. Цей колір символізує надію і здатність долати недугу. Акція відбулася у рамках місяця боротьби із раком грудей

  Щороку у світі рак грудей виявляють у понад мільйон пацієнтів. Дівчат, жінок, а іноді й чоловіків. У самій лише Україні від цієї недуги щорічно помирають 8 тисяч людей. Могло би бути менше - якби хворобу вчасно виявляли. Саме ранній діагностиці раку і присвячений Місяць пильності. Ось уже чверть століття  щожовтня у різних країнах світу жінок навчають протистояти хворобі.

  Кароліна Еррера, дизайнер: "Якщо ми всі докладемо зусиль, то зможемо здолати рак грудей! Пояснімо жінкам, що обстежуватися необхідно, а рак, виявлений на ранній стадії, можна вилікувати!"

  Символом протистояння хворобі обрали рожевий колір. У Ріо в нього навіть "перефарбували" найвідомішу пам`ятку - 40-каметрового Христа Спасителя. Насправді, це не фарба, а рожева підсвітка. Таку ілюмінацію від початку жовтня влаштували у 20-ти різних містах. Приміром, у Нью-Йорку рожевим підсвічували перший хмарочос - Емпайр Стейт Білдинг.

  Елізабет Герлі, акторка: "Це - сигнал, повідомлення усім жінкам. Щоби вони знали, що "рак грудей" - це не вирок і не лайка. Що про нього можна і потрібно відкрито говорити".

  У Сполучених Штатах, звідки стартувала "рожева традиція", лікарі радять усім жінкам регулярно себе оглядати у пошуку незвичних почервонінь та затвердінь. Навіть за відсутності симптомів - жінок до 40-ка просять раз на три роки відвідувати мамолога, а потім - робити це щорічно. Таким чином рак грудей можна виявити на ранній стадії та у більшості випадків вилікувати.

  5 канал

  Попередній матеріал
  Нобелівську премію у галузі хімії отримали науковці зі США та Японії
  Наступний матеріал
  Розпочався сезон гучних прем`єр у США
  Теги: