Браконьєрство може спричинити до зникнення африканських лісових слонів

  Браконьєрство може спричинити до зникнення африканських лісових слонів вже за 10 років. Такі дані доповіді Товариства охорони тварин за минулий рік.

  Документ оприлюднили у Бангкоку на міжнародній конференції з торгівлі видами флори та фауни, що опинилися на межі зникнення. За даними зоозахисників, лише за минуле десятиріччя популяція африканських лісових слонів зменшилася на 62%. За цей час третина земель, на яких проживали тварини, стали для них непридатними через вирубку лісів. Однак головною причиною зникнення слонів екологи називають браконьєрство. Мисливці полюють на тварин заради їхніх бивнів, попит на які дедалі зростає у країнах Азії. На чорному ринку їх продають за 1300 доларів США - велику суму для африканців. Лише за минулий рік у Африці вбили 32 тисячі слонів - це найгірший показник за останні 2 десятиріччя.

  Елізабет Беннет, співробітниця товариства охорони тварин: "Причина масового зменшення популяції - це браконьєрство, частково задля м`яса, але в першу чергу задля слонової кістки, попит на яку постійно зростає на ринках Далекого Сходу".

  Попередній матеріал
  Австралійський конкурс "Робота мрії" знову повернувся
  Наступний матеріал
  ПОМЕР УҐО ЧАВЕС
  Теги:
  Loading...