Бостон поминає жертв теракту [відео]

  Бостон поминає жертв теракту. Тисячі людей несуть запалені свічки до місця біля фінішної лінії марафону, де у понеділок сталися два вибухи. На вулицях мегаполіса помітно менше людей, ніж до атаки. Значно збільшили кількість поліції, яка бере участь у патрулюванні міста. Посилено заходи безпеки й в інших населених пунктах по всіх Сполучених штатах. Федеральне бюро розслідувань радить людям зберігати пильність та повідомляти правоохоронцям про всі незвичайні події. Поки американські спецслужби не мають навіть підозрюваних у теракті.

  Тисячі мешканців штату Массачусетс згадують загиблих під час атаки на Бостонському марафоні. Вони несуть свічки та квіти до його фінішної лінії, де в понеділок і пролунали вибухи. Та до імпровізованого меморіалу в місті Дорчестер, де мешкав загиблий під час теракту 8-річний хлопчик. Батько вирішив оприлюднити світлину загиблого Мартіна Річарда. Він також розповів, що поранень унаслідок атаки зазнали мати та сестра хлопчика. Родина ще однієї жертви - китайської студентки попросила не розповсюджувати відомості про неї. Мати ж третьої загиблої 29-річної Крістл Кембелл поділилася спогадами про дочкУ.

  Петті Кемпбелл, мати загиблої: "Вона постійно всміхалася. Кращої дочки не можна було навіть побажати. Завжди тяжко працювала. Не можу повірити, що це сталося. Тепер усе втратило сенс".

  Федеральне бюро розслідувань просить повідомляти про людей із великими чорними пакетами або чорними наплічниками. Експерти встановили, що саме в них зловмисники, невдовзі до вибухів, занесли бомби у натовп глядачів. Також правоохоронці збирають відомості про всі гучні звуки в штаті за кілька днів до атаки - терористи могли випробовувати зброю у парках, лісосмугах або на пустках.

  Річард Деслорірс, спеціальний агент ФБР: "Повідомляйте про будь-які підозрілі речі. Про людей, які натякали, що хочуть атакувати марафон. Про всіх, хто цікавиться виготовленням вибухівки в домашніх умовах. Подібні інформація буде надзвичайно корисною для розслідування та може допомогти встановити особи зловмисників".

  Посилили заходи безпеки й в інших американських містах. У Лос-Анджелесі на головних спортивних заходах чергують сапери зі спеціальною технікою та обладнанням для виявлення вибухівки. Правоохоронці також розповсюджують серед населення брошури з вказівками, як розпізнати ймовірних терористів. У Нью-Йорку збільшили охорону метрополітену. Напередодні бейсболісти команди "Нью-Йорк Янкіз" перед матчем із клубом "Аризона Даймондс" висловили співчуття родичам жертв атаки та побажали якнайшвидшого одужання майже двом сотням постраждалих.

  Олександр Войтко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Компанія United Capital Partners придбала 48% акцій соціальної мережі ВКонтакті
  Наступний матеріал
  Меркель: Україна поки що не готова зблизитись з ЄС
  Теги:
  Loading...