Бортпровідники авіаперевізника Люфтґанза почали 8-ми годинний страйк

  Бортпровідники авіаперевізника Люфтґанза - почали восьмигодинний страйк. Його проводять у аерпортах Берліна, Франкфурта та Мюнхена. Акція може завдати незручностей українським пасажирам: на її період припадають щонайменше два рейси з Києва до Німеччини і стільки ж у зворотньому напрямку.

  Стюарди та стюардеси Люфтганзи вимагають, аби роботодавець поліпшив умови праці і на 5 відсотків підвищив заробітну плату для 19 тисяч працівників. Перемови з керівництвом компанії-перевізника - тривають вже понад рік, втім досі були  безрезультатними. Наприкінці серпня бортпровідники вже влаштовували кількагодинний страйк у Франкфурті. Тоді авіакомпанії довелося скасувати понад дві сотні рейсів. Вчасно вилетіти не змогли більше 26-ти тисяч пасажирів. Якщо і нинішня акція не принесе бажаних результатів, профспілка бортпровідників погрожує загальним страйком вже наприкінці цього тижня.

  Ніколей Бойбліс, голова профспілки: "Якщо керівництво компанії не припинить зверхньо ставитися до наших потреб - ми більше не будемо вдаватися до локальних і тимчасових страйків, а організуємо загальнонаціональний виступ. Усе вирішать найближчі кілька днів".

  Клаус Вальтер, речник авіакомпанії Lufthansa: "Ми готові домовлятися, фактично, ми ніколи і не полишали стіл перемов. Закликаємо профпсілку повернутися до діалогу і припинити боротьбу, адже вона негативно впливає на наших пасажирів".

  Пасажир: Можливо, страйкарі й заслуговують на вищу зарплатню. Але нас, як пасажирів - усі ці акції протесту просто дратують. Наш рейс, на щастя, вилетить вчасно. Але багатьом іншим людям  - доведеться чекати у аеропорту.

  Попередній матеріал
  Нідерландський інтернет-сайт пропонує відвідувачам врятувати принца Гаррі
  Наступний матеріал
  Помер американський актор Майкл Дункан
  Теги: