гейтс Фото Getty Images

Боротьба з голодом: Білл Гейтс запускає компанію з вирощування курей в Африці

  Найбагатша людина світу вважає, що вирощування і продаж птиці може бути ефективним і швидким способом боротьби з бідністю

  Засновник Microsoft Білл Гейтс оголосив про запуск масштабної кампанії по вирощуванню курей в тропічній Африці, повідомляє видання ZN.UA.

  Таким чином він планує допомогти найбіднішим жителям цього регіону. Гейтс планує надати африканцям 100 тис. курей, оскільки вважає, що вирощування і продаж птиці може бути ефективним і швидким способом боротьби з бідністю.

  "Може здатися смішним, але мені дійсно подобається ця ідея з розведенням курей", - сказав він.

  За його підрахунками, фермер, який має всього п'ять курей-несучок, вже через три місяці може збільшити їх кількість до 40. Звичайна ціна продажу курки в західній частині Африки становить $5. В результаті річний дохід фермера може перевищити $1 тис. (при офіційному прожитковому мінімумі в $700 у рік).

  Мета проекту полягає в тому, щоб допомогти 30% сільських сімей в тропічній Африці вирощувати курей. Зараз цим займаються лише близько 5% сімей.

  Нагадаємо, у травні минулого року в ООН повідомляли, що  число людей, які страждають у світі від голоду знизилося на 110 млн осіб за останні 10 років і наблизилося до 795 млн.

  Попередній матеріал
  Вночі в Москві посольство України закидали яйцями
  Наступний матеріал
  Поліція оприлюднила фото нічного обстрілу бойовиками житлового сектору Торецька
  Loading...

  Стів Джобс та Білл Гейтс стануть героями бродвейського хай-тек мюзиклу

  Білл Гейтс - знову найбагатьша людина США

  В разі вбивства Обами, Гейтс готовий керувати США

  Гейтс: стосунки між Росією та США можуть різко погіршитися