Болівійська поліція влаштувала страйки і заворушення у більшості регіонів країни

  Поліція проти поліції. Болівійські полісмени які страйкують, штурмують відділки своїх колег, які продовжують виконувати посадові обов`язки. Кілька установ уже перейшло під контроль протестувальників. Вони захоплюють зброю, шоломи та бронежилети.

  Правоохоронці намагаються стримати натиск мітингарів кийками та сльозогінним газом. Сутички страйкарів з колегами, які не підтримали протест, відбуваються у 8 з 9 регіонів країни. Мітингарі вимагають у кілька разів підвищити зарплату, збільшити пенсії та запровадити безкоштовне страхування життя правоохоронців, які виконують службові обов`язки. Початкова зарплата поліцейського в Болівії становить близько 200 доларів. Через 15 років вислуги її збільшують на третину. 

  Протестувальник: "Наші зарплати дуже маленькі. Це призводить до надзвичайно низького рівня життя правоохоронців. Ми вимагаємо припинення такого жорстокого поводження з офіцерами поліції".

  Карлос Ромеро, міністр внутрішніх справ Болівії: "Масові заворушення - це не метод відстоювати свої права. Дії страйкарів шкодять репутації всього міністерства. Вони порушили службову субординацію й втратили свою гідність".

  Попередній матеріал
  Збірна Португалії - перший півфіналіст Євро-2012
  Наступний матеріал
  Число жертв авіакатастрофи у Індонезії зросло до 11 осіб
  Теги: