Фото dniester.ru

Болгарія заборонила в‘їзд до країни спікеру Держдуми

  МЗС Болгарії повідомив, що голові Держдуми Росії Сергію Наришкіну заборонений в‘їзд до країни.


  ЯК пояснило дипломатичне відомство, ця заборона введена у зв‘язку з санкціями Євросоюзу, під які потрапив Наришкін.

  Також повідомляється про закриття банківських рахунків російського чиновника.

  Як відмічають російські ЗМІ, спікер Думи мав відвідати столицю Болгарії Софію 6-8 травня, а на 5-6 травня у нього запланований візит до Сербії.

  "Російський МЗС, зі свого боку, я сподіваюся, відреагує відповідним чином. Свого часу візит дійсно планувався на початок травня, однак потім за взаємною згодою сторін був перенесений на пізніший термін", - прокоментував це повідомлення заступник керівника думського апарату Юрій Шувалов, передає Lenta.ru.

  Шувалов також відмітив, що у заяві МЗС Болгарії є помилка: "Йдеться про нібито закриття рахунків, яких у Сергія Євгеновича ніколи і не було. Інформація подається таким чином, як ніби у нього були якісь рахунки. Подібні дії з боку Болгарії засмучують, і, ми сподіваємося, що подібна заява болгарської сторони буде розглянуто як помилка, яка буде виправлена".

  Нагадаємо, у понеділок , 28 квітня, США у зв'язку з ситуацією на Україні розширили список санкцій , включивши в нього сім росіян і 17 компаній. Того ж дня ЄС внесли до санкційного списку ще 15 російських чиновників та українських сепаратистів, збільшивши його до 48 людей.
  Попередній матеріал
  У Луганську сепаратисти закріпилися в адмінбудівлях
  Наступний матеріал
  Томенко підтримав Порошенка