Бойовики "Ісламської держави" стратили ще одного американця

  Терористичне угрупування "Ісламська держава" розповсюдило відео страти бойовиками громадянина США, 26-річного Пітера Кессіга.


  На 16-хвилинному записі показана відрізана голова американця, а також процес страти понад 50 полонених сирійських солдатів.

  Розвідка США підтвердила, що відео справжнє і страчений чоловік – дійсно Пітер Кессіг, пише The New York Times.

  Це вже п‘ятий випадок страти іноземця терористами за останні кілька місяців. Ісламісти показали відео вбивства двох американських журналістів, двох британців, що були волонтерами в гуманітарних місіях, та одного француза.

  Між тим, як зазначає видання, останнє відео сильно відрізняється від записів страт чотирьох інших заручників. Якщо попередні страти були зняті професіоналами за допомогою декількох відеокамер, то вбивство Кессіга знято непрофесійно за допомогою однієї камери. Це, як вважають аналітики, свідчить про те, що ісламісти змушені були піти в підпілля і більше не в змозі в відкриту знімати страти заручників.

  Батьки 26-річного американця написали в Twitter, що їхні серця розбиті через втрату сина, який допомагав сирійському народу.

  Колишній військовий, Кессіг після завершення служби в Іраку повернувся на Близький Схід вже як співробітник гуманітарної місії.

  Американець потрапив у полон рік тому, відтоді його навернули до ісламу під іменем Абдул-Рахман.

  Батьки хлопця місяць тому зверталися до ісламістів через YouTube із проханням проявити милосердя.

  У Білому домі назвали страту Кессіга звірячим вбивством невинного американця. Страта також засудили прем'єр-міністри Великобританії Девід Кемерон і Франції Мануель Вальс.
  Попередній матеріал
  У Донецькій області СБУ затримала кількох бойовиків "ДНР"
  Наступний матеріал
  У Мінфіні планують розрахувати Держбюджет з курсом 13 гривень за $1