Близько 1.200 громадян країн ЄС вважаються зниклими безвісти на Гаїті

  Близько тисячі двохсот громадян країн Євросоюзу вважаються зниклими безвісти на Гаїті. Про це повідомили у Єврокомісії. Ще 28 європейців загинули, дев`ятеро - поранені. До Гаїті прибув спецпосланець ООН Білл Клінтон. Він привіз гуманітарний вантаж - воду, їжу та електрогенератори.
  Гроші на допомогу збирав разом із іншим екс-президентом США - Джорджем Бушем-молодшим. У планах Клінтона - зустріч із президентом Гаїті Рене Первалем та огляд наслідків стихії. Майже половина Гаїті - лежить у руїнах. Зруйнований порт та більшість автодоріг. Основними воротами у світ залишається невеликий аеропорт Порт-о-Пренса. Його контролюють американські військові. Їхня кількість сьогодні має зрости до понад семи тисяч осіб. Збільшити контингент планує і Організація Об`єднаних Націй - від 9-ти до 12-ти тисяч миротворців. Серед їхніх обов`язків - розподілення гуманітарки, медична допомога та дотримання порядку на вулицях. Через брак їжі там процвітає мародерство.

  Нагадаємо, землетрус на Гаїті стався минулого вівторка. За різними даними, там загинули від 50-ти до 200 тисяч людей. Понад три мільйони людей - залишилися просто неба. Вони потребують найнеобхіднішого - води, їжі та ліків.  
  Попередній матеріал
  В Україні погіршиться погода
  Наступний матеріал
  Відновлюються судові засідання у справі І. Дем`янюка
  Теги: