5.ua

Білий дім закликає інвесторів не купувати російські акції

  Адміністрація США через політичне загостренням у зв’язку з приєднанням Криму до Росії, пропонує інвесторам не купувати акції Російської Федерації.

  Про це повідомляє агенція Рейтерс з посиланням на представника Білого дому Джея Карні. Він наголошує, що приєднання Криму негативно вплине на російську економіку. Окрім того, збитки не минучі і внаслідок санкцій, запроваджених проти Росії. Нестабільний інвестиційний клімат визнав також і Президент "Роснафти" Ігор Сечин. Він зауважив, що санкції з боку Заходу лише поглиблять конфлікт. Щоправда, Сечин переконував бізнесменів Японії купувати акції російської компанії на інвестиційному форумі у Токіо. Він наголошував, що ситуація з падінням акцій "Роснафти" тимчасова.  

  Ігор Сечин, президент державної нафтової компанії "Роснафта": "Вовлечение большого количества экономических субъектов а уж тем более и физических лиц не является оправданным ни в коей мере. Это будет углублять конфликт, втягивая все большее количество людей, интересов и так дальше. Это контрпродуктивно и наносит ущерб всем участникам".

  Попередній матеріал
  В Туреччині в результаті стрілянини загинули сім людей
  Наступний матеріал
  Новий глава Мінюсту провів перші кадрові "чистки" за допомогою тесту для студентів
  Теги:
  Loading...