5.ua

Білий дім не виключає можливості санкцій проти Путіна

  Речник Білого дому Джей Карні на брифінгу на уточнююче питання журналістів, чи стосуватимуться санкції російського президента Путіна – відповів, що не виключає такої можливості.

  Він наголосив: візові та фінансові обмеження, запроваджені проти одинадцяти російських посадовців напередодні - це лише перший крок американської влади у відповідь на ескалацію протистояння в Криму. Подальші кроки залежатимуть від того, яку позицію займе Росія у розвитку ситуації. Втім, США усе ще сподіваються, що кримське питання можна вирішити дипломатичними методами.

  Джей Карні, речник Білого дому: «Ми розглядаємо можливість нових санкцій щодо російських посадовців найвищого рівня. Необхідність таких кроків залежатиме від подальшого розвитку подій. Росія повинна усвідомити: якщо Кремль не змінить своєї політики щодо ситуації в Україні - за це доведеться відповідати. Ми розглядаємо запит української влади щодо військової допомоги, але натепер фокусуємось на економічних та дипломатичних заходах, які можуть посприяти деескалації конфлікту».

  Попередній матеріал
  Російські чиновники хочуть розширити "чорний список" США
  Наступний матеріал
  Прем’єр-міністр Чехії: Голосування в Криму відбулося не прозоро
  Теги:
  Loading...