5.ua

Більшість росіян вважають, що Росія в Криму захищає "своїх"

  На думку 62% росіян дії російської влади по відношенню до України викликані прагненням захистити життя і благополуччя росіян від загроз радикальних українських націоналістів.

  Такі результати соцопитування проведеного Левада-Центр у період з 21 по 24 березня.

  У той же час 39% опитаних трактували поведінку Росії, як прагнення відновити державний порядок і нормальне життя на Україні, запобігти поширенню хаосу і вакууму влади в Україні, котрий виник після "незаконного державного перевороту".

  Відповідаючи на питання стосовно анексії Криму, 88% опитаних росіян у тій чи іншій мірі підтримали приєднання Криму до Російської Федерації. Проти виступило лише 7%.

  86% респондентів вважають, що приєднання Криму до Росії це реалізація законного права населення Криму на самовизначення, і лише 8% висловило думку, що це анексія, насильницьке відторгнення Криму Росією.

  Опитування проводилося 21-24 березня 2014 за репрезентативною всеросійською вибіркою міського і сільського населення серед 1603 чоловік віком 18 років і старше в 130 населених пунктах 45 регіонів Росії. Статистична похибка даних цих досліджень не перевищує 3,4%

  Попередній матеріал
  МВФ дасть відповідь Україні щодо позики у 15 мільярдів доларів
  Наступний матеріал
  США припинили співпрацю з Росією у сфері боротьби з наркотиками
  Теги:
  Loading...