5.ua

Більшість гуманітарних місій світу надає допомогу Філіппінам (оновлено)

  100 тисяч доларів надала адміністрація Барака Обами постраждалим на Філіппінах. Ці кошти витратять на питну воду, ліки та засоби гігієни. Військові літаки та судна тихоокеанського командування збройних сил США візьмуть участь у пошуково-рятувальних роботах.

  Допомогу та рятувальників надіслали до Філіппін більшість гуманітарних місій світу. За попередніми оцінками, під час одного з найпотужніших в історії тайфунів – «Хайян» – загинули щонайменше 10 тисяч людей. Таку цифру озвучила тамтешня поліція. Уряд поки що не підтвердив кількість загиблих. Однак губернатор провінції Лейте повідомив – ущент зруйновані принаймні 70 відсотків усіх будівель. На кілометр від берега – лишилися самі руїни, як після цунамі.

  Нагадаємо, тайфун налетів на Філіппіни у п’ятницю. Швидкість вітру перевищувала 75 метрів за секунду, а хвилі сягали 6 метрів.

  Едгар Боко, мер міста Ернані: «Ми щойно викопали спільну могилу для 57 загиблих. Кількість жертв ще зростатиме. У нас немає зв’язку з іншими містами, тому не знаю, яка там ситуація».

  Постраждала: «Мені вдалося дістатися фабрики, я там сховалася. Не знаю, як мій чоловік. Коли ми востаннє розмовляли, він ішов до мене, але казав, що навколо дуже багато води, часу більше не лишилося. Може, він і не вижив...»

  Попередній матеріал
  Чоловіка вагою 226 кілограмів не пустили у літак
  Наступний матеріал
  У США відзначили лауреатів премії Британської академії кіно
  Теги:
  Loading...