Більше тисячі осіб в США отруїлися хімікатами

  Мешканці Західної Вірджинії, де раніше стався витік хімікатів, звернулися зі скаргами на погане самопочуття в колл-центр місцевого токсикологічного центру.

   

  Про це повідомляє агентство УНІАН з посиланням на REUTERS. Серед симптомів, на які скаржилися постраждалі, були нудота, запаморочення, діарея і почервоніння шкіри. Більшості термінова медична допомога не знадобилася, та співробітники центру обмежилися усною консультацією. Як повідомляє CNN з посиланням на представника департаменту охорони здоров'я Західній Вірджинії, 169 жителів штату отримали медичну допомогу і були відпущені додому. Десять осіб було госпіталізовано. 12 січня губернатор Західної Вірджинії Ерл Рей Томблін повідомив, що результати більшості аналізів води із забрудненої річки знаходяться в межах безпеки, проте не назвав можливих термінів зняття заборони на вживання води. Повідомляється, що влада працює над створенням сайту, на якому жителі зможуть дізнатися, чи діє ще в їхньому районі заборона.
  Про попадання хімікатів у річку Елк в Західній Вірджинії стало відомо 9 січня, після чого в кількох округах штату було введено надзвичайний стан. Жителям районів, які здійснюють забір питної води з Елка, заборонили використовувати воду з-під крана для пиття, приготування їжі та миття. У постраждалих районах організували пункти роздачі питної води. Витік речовини 4-метілціклогексан метанол сталася в Чарльстоні зі сховища компанії Freedom Industries, що виробляє хімікати для гірничодобувної промисловості та інших галузей.

  Попередній матеріал
  АнтиМайдан збирають в Маріїнському парку
  Наступний матеріал
  В Єрусалимі попрощаються з Аріелем Шароном
  Теги: