5.ua

Білорусь підтримає на своїй території російську заборону деяких товарів

  Білорусь заборонить транзит заборонених Росією товарів через територію країни. Про це повідомляється на офіційному сайті президента Білорусі Олександра Лукашенка.


  За словами Лукашенка, митні органи країни вже отримали відповідні розпорядження.

   "Ми повинні виконати свої зобов'язання щодо захисту союзного ринку (у нас єдина митниця у митному просторі) у частині транзиту вантажів із заходу через Білорусь на російську територію. Якщо Росія закрила свій ринок для певних товарів, то ми ці товари транзитом через Білорусь до Росії пропускати не повинні", - заявив Лукашенко.

  За його словами, внутрішнього ринку Білорусі це не торкнеться.

  "Це наша внутрішня справа. Потрібні нам польські яблука - ми купуємо, але не для Росії, а для внутрішнього ринку. Потрібні якісь німецькі делікатеси - також купуємо для внутрішнього споживання", - пояснив президент.

  Причому Лукашенко має намір лояльно ставитися до постачальників. За його словами, якщо постачальник направляв до Росії товар, який там уже не приймають, потрібно дати йому можливість продати товар на території Білорусі або ж забрати для переробки.

  Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін заборонив терміном на рік завезення сільськогосподарської сировини та продовольства із країн, які ввели санкції проти Росії. Від 1 серпня Росія припинила імпорт майже всіх фруктів та овочів із Польщі. Причому Россільгоспнагляд раніше попереджав, що може повністю заборонити завезення фруктів із Євросоюзу.

  Наприкінці липня Росія начебто знайшла у м'ясі з ЄС заборонений препарат і ввела заборону на завезення овочевих, фруктових і рибних консервів низки українських підприємств. Крім того, РФ заборонила завезення рослинної продукції у багажі та молока з України.
  Попередній матеріал
  Норвегія приєднується до санкцій проти РФ
  Наступний матеріал
  З Вінниці в зону АТО відправлено військово-мобільний госпіталь
  Теги:
  Loading...