Фото policymic.com

Білл Клінтон розповів про своє ставлення до інопланетян

  Колишній президент США Білл Клінтон чекає зустрічі із інопланетянами, але сподівається, що вони не поведуть себе так само як у фільмі "День незалежності".

  Про це Клінтон розповів у вечірньому ток-шоу телекомпанії ABC.

  За словами політика, після обрання на пост президента він побував у Зоні 51 в Неваді, "щоб пересвідчитися, що там немає прибульців". Він також розповів, що цікавився історією міста Розуелл в штаті Нью-Мексіко, світову популярність якому принесла аварія НЛО в 1947 році.

  За словами екс-президента, він вивчив всі документи, пов'язані з "Розуельський інцидентом" і обов'язково розповів би співгромадянам про існування інопланетян, якби володів достовірною інформацією.

  Клінтон також сказав, що враховуючи розмір Всесвіту, він переконаний в існування позаземних цивілізацій.

  "Я не здивуюся, якщо до нас коли-небудь прилетять інопланетяни. Сподіваюся тільки, що вони не поведуть себе так само як у фільмі "День незалежності"", - сказав 42-й президент США, нагадавши фантастичний фільм, знятий у 1996 році про вторгнення прибульців на Землю.

  Однак людство могло б отримати й користь від такого вторгнення, відмітив Клінтон. За його словами, світова спільнота об‘єдналася б "перед загрозою космічного загарбника".

  Попередній матеріал
  "Енергоатом" відновлює постачання американського ядерного палива
  Наступний матеріал
  Опалення у Києві відключать 6 квітня