Біля Сейшельських островів горів італійський круїзний лайнер

  Італійський круїзний лайнер зазнав аварії в Індійському океані. На борту перебуває більше тисячі людей. Через пожежу на судні відімкнули електрику і воно зупинилося біля Сейшельських островів. Зараз рибальське судно буксирує лайнер до берега.
  Корабель "Коста Аллегра" належить до тієї ж серії, що і "Коста Конкордія", яка перевернулася біля берегів Італії у січні. Компанія-власник - та ж. Представники турфірми переконують: під час пожежі ніхто не постраждав, а вогонь не вийшов за межі генераторного приміщення. Аварійні акумулятори використовують лише для зв`язку з берегом. До місця інциденту поспішають італійські та сейшельські кораблі.

  Ендрю Мвангура, голова асоціації мореплавців східної Африки: "За нашою інформацією, члени команди досить швидко взяли займання під контроль. Жодної загрози екіпажу та пасажирам зараз немає. Інцидент стався за двісті сорок миль від Сейшельських островів. Тож рятувальникам знадобиться деякий час для евакуації людей на берег. Лайнер прямував до Сейшел з Мадагаскару".
  Попередній матеріал
  У британській столиці почали зносити табір руху "Захопи Лондон"
  Наступний матеріал
  В Іспанії презентували будинок майбутнього
  Теги: