Біля берегів Нової Зеландії продовжується витік нафти із аварійного судна

  Погіршується екологічна ситуація біля берегів Нової Зеландії. Тамтешнім рятувальникам не вдається припинити витік нафтопродуктів з аварійного контейнеровоза Рена. Він, нагадаю, сів на мілину поблизу курортного узбережжя тиждень тому.

  Фахівці побоюються, що найближчим часом судно може затонути. За останню добу тріщина у його корпусі збільшилася, а сам корабель - почав хилитися набік. У воду впали сім десятків контейнерів з нафтопродуктами. Загалом же, у море вже витекло близько 350-ти тонн "чорного золота". Шкідливі речовини забруднили берег і завдали значної шкоди довкіллю. Між тим, капітана "Рени" заарештували і судитимуть. Йому загрожує до року в`язниці або 10 тисяч доларів штрафу.

  Джон Вокер, капітан рятувальників: "Ми сподіваємося, що "Рена" залишиться на рифі і не затоне. Зараз усе залежить від погоди. Якщо вона буде сприятливою, ми зможемо забрати з корабля контейнери зі шкідливими речовинами. Потому найважливішим завданням стане - зібрати мазут, що витік у воду".

  Джон Кей, прем`єр-міністр Нової Зеландії: "Аварія контейнеровоза - найгірша морська екологічна катастрофа в історії Нової Зеландії. Вона загрожує здоров`ю і добробуту мешканців регіону, і це дуже нас непокоїть".

  Попередній матеріал
  Виставка новинок робототехніки пройшла у Лондоні
  Наступний матеріал
  В ПАР антилопа напала на велосипедиста
  Теги: