Фото thekievtimes.com

Bild: світові лідери відмовляються знаходитися поруч із Путіним на урочистостях у Нормандії

  Події в Україні змусили багатьох західних лідерів переосмислити свої відносини із президентом РФ Володимиром Путіним.

  6 червня у французькій Нормандії пройде урочиста церемонія святкування 70-ї річниці висадки союзних військ. Цю подію вважають вирішальним поворотним моментом у боротьбі з гітлерівською Німеччиною в Другій світовій війні.

  Перед організаторами урочистостей стоїть складне завдання – визначити, кого зі світових лідерів посадити поруч із президентом РФ Володимиром Путіним.

  Як пише німецька газета Bild, ряд учасників заходу. У тому числі президент США Барак Обама та королева Великобританії Єлизавета II, уже дали зрозуміти, що не хочуть сидіти поруч із Путіним на трибуні почесних гостей. Окрім того, вони не бажають стояти поруч із ним на загальному фото.

  Бажання дистанціюватися від російського лідера висловили навіть у німецькій канцелярії.

  Як пише видання, оскільки скасування запрошення або демонстративне виключення Путіна, який є представником країни-переможниці буде розцінено як образу, розглядається можливість відмови від двосторонніх переговорів з Путіним під час заходу.

  Остаточне рішення про те , хто ж буде сидіти поруч з Путіним на почесній трибуні, належить прийняти президенту Франції Франсуа Олланду як господареві заходу.

  Попередній матеріал
  ЄС пропонує Україні сплатити половину боргу за російський газ
  Наступний матеріал
  В УПЦ (МП) засудили терористів і підтримали дії держави
  Теги: