Бійкою з поліцією завершився протест працівників шинного заводу "Гуд`єр"

  Бійкою з поліцією завершився протест працівників шинного заводу "Гуд`єр" у французькому містечку Рюей-Мальмезон. Демонстранти - виступали проти закриття виробництва.

  У кращих традиціях французьких бунтівників, вони побудували барикади та розвели багаття зі старих покришок. Поліцію закидали камінням та кульками з фарбою для пейнтболу. Правоохоронці - відповіли сльозогінним газом і спробою взяти барикади штурмом. Після закриття заводу без роботи залишаться більше 1200 людей. Минулого тижня американські власники заводу не змогли домовитися з місцевою профспілкою про добровільне скорочення робочих місць. Керівник компанії - оприлюднив листа, у якому відмовився надалі мати справу з лінивими французькими робітниками, які замість працювати по три години п`ють каву. Заява - обурила людей. Тепер профспілка планує позиватися до суду через незаконне звільнення.

  Михаель Вамен, лідер профспілки: "На нараді ми ухвалили чотири пункти плану. Нам вдалося дійти згоди, хоч це, мабуть, і розчарувало керівництво заводу. Завтра ми подамо до суду, щоби покласти край цьому проекту реструктуризації".

  Фредерик Шарпентьє, протестувальник: "Ці боси сидять собі з телефонами за столами, а ми гаруємо в цехах, їмо бозна-що, дихаємо хімікатами. А вони ще й кажуть, що ми ліниві! Це неприйнятно. Якщо є робота - ми працюємо, ми не сидимо вдома, як інші".

  Попередній матеріал
  Берлусконі засудили до одного року позбавлення волі
  Наступний матеріал
  Над пам’ятником генералу ОУН-УПА Шухевичу познущалися на Львівщині [відео]
  Теги:
  Loading...