Безпеку аварійної японської АЕС "Фукусіма" - перевірять фахівці з МАГАТЕ

  Безпеку аварійної японської АЕС "Фукусіма" - перевірять фахівці з МАГАТЕ. Представники агенції прибули до Японії, щоби допомогти компанії-оператору подолати проблему регулярних витоків радіоактивної води.

  За останні два місяці таких сталося - щонайменше чотири. Втім, адміністрація АЕС запевняє: до океану заражена рідина жодного разу не потрапила. Свої рекомендації експерти оприлюднять на початку наступного тижня. Нагадаємо, аварія на "Фукусімі" сталася в березні 2011 внаслідок землетрусу та цунамі. Відтоді станція не працює, мешканців довколишніх населених пунктів - евакуювали. Роботи з ліквідації наслідків аварії та демонтажу реакторів - триватимуть щонайменше 40 років.

  Зенго Айзава, віце-президент компанії ТЕПКО: "Ми робимо усе можливе, щоби мінімізувати негативні наслідки аварїі і не допустити нових витоків зараженої води. Попри це, періодично трапляються збої системи, і це створює чимало незручностей".

  Хуан Карлос Лентіхо, експерт МАГАТЕ: "Нам потрібна уся можлива інформація щодо стану аварійної АЕС. Тож ми плануємо низку спеціалізованих нарад з адміністрацією "Фукусіми" та нашими колегами. Лише потому ми зможемо робити висновки".


   

  Попередній матеріал
  МАРҐАРЕТ ТЕТЧЕР: ВЕЛИКА ІСТОРІЯ [відео]
  Наступний матеріал
  Новим президентом Венесуели став провладний кандидат
  Теги:
  Loading...