Берлусконі закликає визначити максимальну ціну на нафту

  Визначити максимальну вартість нафти закликає країн-експортерів прем`єр Італії Сильвіо Берлусконі. Таке він заявив напередодні на саміті середземноморських країн, що проходив у Франції.
  Водночас голова італійсього уряду закликав лідерів країн-імпортерів нафти до - цитуємо - "масивної програми розвитку ядерної енергетики", аби намагатися зменьшити попит енергоносіїв, і віждповідно, її ціну. Британський прем`єр Гордон Браун вже відреагував на пропозицію свого колеги - він згоден зустрітися і обговорити ініціативу Берлусконі. Нагадаємо, Італія призупинила свою ядерну програму ще у 1986 році - одразу після аварії на чорнобильській АЕС.

  Сільвіо Берлусконі, прем`єр-міністр Італії: "Це найгірше проблема, з якою стикається більшість людей. Ми повинні знайти її вирішення. Моя пропозиція - "країни-споживачі" повинні якнайшвидше зустрітися, можливо у Лондоні з Гордоном Брауном. Ми повинні визначити максимальну ціну на нафту. З іншого боку, ми повинні активно розвивати ядерні технології. Це надзвичанйна ситуація, що вимагає заходів, які б знизили ціну на пальне".
  Попередній матеріал
  Колумбія потерпає від повеней
  Наступний матеріал
  Венесуелка Даяна Мендоса перемогла у конкурсі "Міс Всесвіт"
  Теги:
  Loading...