Фото lenta.ru

Берлусконі приступив до роботи в будинку престарілих

  Колишній прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі розпочав виконання громадських робіт у будинку престарілих в Мілані.


  Нагадаємо, Берлусконі засудили до громадських робіт після того, як суд визнав його винним в ухилянні від сплати податків.

  Скандальний політик змушений буде працювати щонайменше по чотири години на день протягом року.

  Ув’язнення Берлусконі вдалося уникнути завдяки тому, що йому вже 77 років, а за італійським законодавством люди похилого віку мають право на заміну виду покарання.

  У жовтні 2012 року Берлусконі був засуджений за податкові махінації, пов'язані з діяльністю належної йому медійної корпорації Mediaset. Вирок суду був підтверджений Верховним судом в серпні.

  Раніше суди першої та другої інстанції засудили політика до чотирьох років позбавлення волі . Проте пізніше термін тюремного ув'язнення з урахуванням прийнятого в 2006 році закону про амністію був зменшений до одного року.

  Суд у також постановив позбавити колишнього прем'єр-міністра права брати участь у виборах протягом шести років. Крім того, Берлусконі виключили з італійського сенату.

  Берлусконі багаторазово звинувачувався у фінансових аферах, корупції, ухиленні від податків, участі в сексуальних скандалах, зв'язках з мафією - відносно нього було ініційовано близько 80 справ. Проте до цих пір всі звинувачення проти нього або відпадали за давністю років, або він переміг в апеляційних судах.

  В даний час Берлусконі залишається фігурантом ще декількох процесів.
  Попередній матеріал
  Омбудсмен РФ нарешті зацікавилась недопуском Джемілєва до Криму
  Наступний матеріал
  Львів вшанував пам’ять жертв Другої світової війни
  Теги:
  Loading...