Берлусконі повечеряє з Путіним

  Сильвіо Берлусконі готується до першої міжнародної зустрічі на посаді прем`єр-міністра Італії. Він виграв вибори лише три дні тому, а вже сьогодні - влаштовує дипломатичну вечерю. Першим гостем буде - Володимир Путін. Російський президент прилетить до Італії із Тріполі після зустрічей з лівійським диктатором Муамаром Каддафі.
  Тим часом Берлусконі, в очікуванні гостей, продовжує роздавати "післявиборчі" обіцянки: продати збиткові національні авіалінії, подолати інфляцію та збільшити виплати пенсіонерам. Новий прем`єр вибудовує імідж серйозного та надійного політика. На перешкоді цьому - безліч скандалів у його минулому. Берлусконі підозрювали у подружніх зрадах та зв`язках із мафією. Його неоднарозово закидали дискримінацію жінок. Востаннє Берлусконі "проколовся" вже після виборів, коли критично оцінив новий уряд сусідньої Іспанії, в якому більшість міністрів  - жінки. Втім, швидко схаменувся і взяв інший тон.

  Сильвіо Берлусконі: "Мені приємно бачити жінок в уряді Іспанії. Гадаю, варто подивитися, що з цього вийде. Можливо, на посадах міністрів, вони застосують свій досвід - як матері, дружини та досвідчені працівниці. Італія пильно стежитиме за здобутками жіночого уряду іспанців".
  Попередній матеріал
  Папа Римський готується до рекордної меси у Вашингтоні
  Наступний матеріал
  Главу компанії "Самсунг" визнали винним в ухилянні від сплати податків
  Теги:
  Loading...