Берлусконі підписав закон, спрямований на боротьбу із нелегалами

  Прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі підписав закон, спрямований на боротьбу із нелегальною міграцією. Цей документ передбачає створення системи штрафів та спеціальних в’язниць для нелегалів.
  Розробник документу - міністр внутрішніх справ країни Роберто Мароні - заявив, що парламент схвалить цей закон наприкінці липня. Нині нелегали - більщість з яких це роми - є справжньою проблемою для італійської поліції. Тисячі ромських таборів розташовані довкола Риму, Мілану та Неаполя. І нелегали не лише залишають купи сміття, через них зростає рівень злочинності. Лише минулого тижня правоохоронці затримали 4 сотні  нелегалів, більшість з них – громадяни Румунії. Їм інкримінують сутенерство, крадіжки та торгівлю наркотиками.

  Роберто Мароні, міністр внутрішніх справ Італії: "Нам потрібні ще суворіші закони проти нелегалів, які жебракують на вулицях та примушують жебракувати дітей. Нам також потрібна більш жорстка процедура ув’язнення та депортації. Закон, який затвердив прем’єр-міністр, передбачає затримання нелегалів на 18 місяців".
  Попередній матеріал
  Манчестер Юнайтед – володар Кубка Європейських чемпіонів
  Наступний матеріал
  Ціна на нафту сягнула $135 за барель
  Теги:
  Loading...