Берлусконі обіцяє врятувати Італію від економічної кризи

  Врятувати Італію від економічної кризи пообіцяв прем`єр Сильвіо Берлусконі. Він запевнив, що уряд забезпечить фінансову стабільність у країні.
  Останніми днями італійські аналітики занепокоєні коливаннями на ринках. Побоюються, що погіршення фінансових показників призведе до кризи, як це сталося у Греції. Через спад у економіці опозиція вже неодноразово закликfла Берлусконі піти у відставку. Втім, полишати посаду італійський прем`єр не збирається. Він оголосив, що нові заходи жорсткої економії збалансують бюджет країни вже у найближчі два роки. Нагадаємо, в кінці липня Італія скоротила держбюджет на 70 мільярдів євро.

  Сильвіо Берлусконі, прем`єр-міністр Італії: "Уряд закінчить те, що почав робити, коли прийшов до влади у 2008 році. Ми зробимо усе можливе для блага країни. Коли закінчаться наші повноваження, ми зможемо дивитися у очі виборцям з чистою совістю. Інвесторів лякають показники на фондових ринках, але вони не беруть до уваги стабільність нашої банківської системи і те, що ми вже вживаємо заходів, щоби зменшити держзаборгованість".  

  Попередній матеріал
  Суд заборонив німецьким авіадиспетчерам страйкувати
  Наступний матеріал
  Завтра NASA зпустить дослідницький зонд на Юпітер
  Теги: