"Барселона" виграла фінал Ліги Чемпіонів

  Іспанці святкують перемогу. Їхня "Барселона" - виграла у фіналі Ліги Чемпіонів. Футбольна команда - уже вчетверте - отримує найпрестижнійший трофей. Цього разу - обігравши англійський "Манчестер Юнайтед" із рахунком 3:1. Тріумф "Барселони" став приводом для святкування усю ніч. Не обійшлося - і без сутичок із поліцією. Щонайменше півсотні фанатів - заарештували.

  Свистом, оплесками і гудінням дудок іспанці відзначали перемогу "Барселони". Веселилися усю ніч.

  Радість за перемогу подекуди зашкалювала. Ранком на центральній площі Барселони не обійшлося без сутичок із поліцейськими. Кілька десятків темпераментних вболівальників заарештували.

  Такі емоційні святкування - цілком виправдані -наголошують футбольні фанати. "Барселона"  вчетверте в історії стала найсильнішою командою Європи. Іспанці обіграли англійців з рахунком 3:1. У першому таймі команди обмінялися голами. На початку другого тайму "Барселона" вийшла уперед. Удар за межі штрафноїї наніс Ліонель Мессі. Останній гол від іспанців "Манчестер Юнайтед" отримав від Давіда Вілья. Результат матчу - справедливий, наголошують у "Барселоні". Каталонці були спритнішими, технічнішими і організованішими. Тоді як у "Манчестер Юнайтед" варіантів для порятунку - не було. 

  Цей матч став найдорожчим в історії футболу. Команди отримають за участь у фіналі шалені гонорари. Перемогу "Барселони" оцінили у 126 мільйонів євро. "Манчестеру" дістанеться 73 мільйони євро.  

  Ганна Ільїних, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Києві відкрили першу дизайнерську велопарковку
  Наступний матеріал
  Традиційний "Пробіг під каштанами" у Києві
  Теги: