5.ua

Баррозу домовляється з Путіним про переговори з Порошенко

  Пізно ввечері 14 серпня президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу провів телефонні переговори с президентом РФ Володимиром Путіним. Головною темою цієї розмови стала ситуація в Україні та "шляхи її деескалації". Про це прес-служба Европейської комісії на офіційному сайті ЄС.


  Єдиним підсумком розмови президентів, про який повідомлено офіційно, стала домовленість про нову серію тристоронніх консультацій між ЄС, Росією та Україною.

  Тематикою переговорів стануть "імплементація Угоди про асоціацію, питання поставок газу, а також зусилля щодо стабілізації політичної та безпекової ситуації".

  У заяві ЄС не зазначено, чи йдеться про початок декількох паралельних переговорів, чи всі тематики буде обговорювати єдина переговорна група. У повідомлені також не зазначено, чи погоджено з Україною проведення тих тристоронніх консультацій, про які домовилися Баррозу та Путін.

  Зазначається лише, що конкретні домовленості (щодо строків та формату можливих майбутніх переговорів) "буде узгоджено дипломатичними каналами".
  Попередній матеріал
  Словаччина тестує реверсний газогін до України
  Наступний матеріал
  На Інститутській встановлять пам'ятник до роковини трагічних подій
  Loading...