Багатотисячні демонстрації влаштували у єгипетській столиці Каїрі

  Багатотисячні демонстрації влаштували у єгипетській столиці Каїрі. На вулиці вийшли як прихильники, так і противники чинного президента Мурсі. У сутичках опонентів минулої доби поранень зазнали щонайменше одинадцятеро людей.

  Ліберальна опозиція, ліві партії та християнська громада - виступали проти референдуму про нову конституцію, призначеного на цю суботу. Протестувальники вважають, що  новий Основний закон обмежує права і свободи не-ісламістів. Водночас з акціями на підтримку Мурсі- вийшли прибічники політсили Брати-Мусульмани та салафіти. Задля безпеки єгипетська армія вивела на вулиці столиці танки. Військові закликали сторони - до загальнонаціонального діалогу. Опозиція пообіцяла дати відповідь - вже найближчим часом.

  Протестуючий: "Ми не хочемо, щоб ухвалили нову Конституцію і не бажаємо бачити Мурсі нашим президентом. Нам не подобається, що певна група людей намагається захопити усю владу і перебудувати країну під себе. Єгипет - унікальна мультикультурна держава, і ми прагнемо, щоб так залишалося і надалі".

  Протестуючий: "Я не підтримую жодну релігійну групу. А на демонстрацію вийшов - лише щоби висловити солідарність з лідером держави Мохаммедом Мурсі. Бо цей чоловік хоче лише справедливості і стабільності для нашої країни".

  Попередній матеріал
  Стрілянина під час різдвяного шопінгу у США
  Наступний матеріал
  Епідемія весіль охопила Азію
  Теги:
  Loading...