5.ua

Азербайджанська опозиція оскаржуватиме результати виборів у суді

  У суді оскаржуватиме результати виборів азербайджанська опозиція. Про таке заявив головний конкурент чинного президента - Джаміль Гасанли.

   

  За попередніми підрахунками, лідер перегонів Ільхам Алієв набрав 85 відсотків голосів, а Гасанли тільки 5. Опозиція обіцяє оприлюднити численні факти фальсифікації виборів. Волевиявлення відбулося напередодні, Явка склала 72 відсотки. ЦВК порушень не зареєструвала. Таким чином Ільхам Алієв може утретє поспіль стати президентом Азербайджану.

  Ільхам Алієв, президент Азербайджану: «Я вдячний азербайджанцям за те, що проголосували за мене та довірили мені майбутнє країни. Я хочу запевнити моїх громадян, що й надалі служитиму народу з усією відповідальністю та завжди захищатиму інтереси Азербайджану».

  Джаміль Гасанли, опозиційний кандидат: «Результати голосування свідчать - вибори не були чесними і демократичними. І ми вживатимемо усіх можливих заходів, щоби їх оскаржити».

  Саладін Алакмедов, секретар опозиційної Соціал-демократичної партії: «Ильхам Алиев самый был реальный кандидат,то есть альтернативы ему пока на сегодня я не вижу».

  Попередній матеріал
  Україна готова поділитися із досвідом антитерористичної діяльності [відео]
  Наступний матеріал
  Гаїтянські адвокати подали до суду на ООН