Автовиробник "Ніссан" презентував новий екомобіль (РОЗШИРЕНО)

  Японський автовиробник "Ніссан" презентував новий екомобіль. Його підготували до відкриття Токійського автомобільного салону – одного з найпопулярніших у світі. Представники компанії стверджують: їхній винахід – ідеальний для міста. Адже авто «Ленд глідер» - мотоциклоподібне, а тому зручне, економічне і запустити його можна за допомогою мобільного телефону.

  Цей концепт-кар ось-ось запустять у серійне виробництво. Він двомісний і дуже зручний. При входженні у поворот автівка злегка нахиляється, як мотоцикл. І хоча кут нахилу іноді досить великий, виробники новинки стверджують – автомобіль абсолютно безпечний і добре триматиме поворот на будь-якій швидкості.

  Рюсукі Хіяші, представник компанії "Ніссан": "Низ нашого автомобіля вужчий, ніж верх. Це допомагає добре утримувати баланс на поворотах. Ми хотіли зробити зручний транспортний засіб спеціально для міста. Як бачите, нам це вдалося".

  Цей автомобіль справді ідеально підходить для вузьких доріг. Утім головна його перевага – екологічність. Він абсолютно не забруднює довкілля. Два електромотори живляться від батарей. Заряджати їх можна на спеціальних електрозаправках. Такі автомобілі частенько називають «Покемонами». Через їхній дизайн  - він нагадує кумедних героїв японських мультфільмів. 

  Коджі Нагано, директор з проектного дизайну компанії "Ніссан": "Це авто просто переповнене технічними новинками. Наприклад, люди запустити чи зупинити двигун за допомогою власного мобільного телефона".

  Ніссан – не перша компанія, яка почала розробляти мотоциклоподібні автомобілі. Голландська «Карве Інженірінг» вже кілька років випускає триколісну машину. Вона не настільки екологічна, як розробка Ніссан, і працює на бензині. Німецька БМВ також проводить дослідження в галузі триколісних транспортних засобів із закритим кузовом.

  Олена Кричковська, 5 канал

  Попередній матеріал
  Дефіцит держбюджету США б`є рекорди
  Наступний матеріал
  Сьогодні назвуть ім`я нобелівського лауреата з літератури
  Теги: