Автобус, що робить віджимання встановили у Лондоні

  Автобус, що робить віджимання встановили у Лондоні, біля помешкання, де живуть чеські туристи. Це - традиційний червоний дабл-декер двоповерховий автобус, що є одним із символів британської столиці.

  Чеський митець Давид Черни - приробив до нього велетенські руки, на яких шеститонний велетень і віджимається. Також, особливим чином підсвічуються вікна дабл-декера, а із прихованих динаміків лунають звуки, схожі на ті, які видає людина, коли робить подібні вправи. Проект приурочено до початку Олімпіади. Черни сподівається, що автобус надихне чеських спортсменів на ретельні тренування і перемогу.

  Давид Черни, митець: "Тут видно, скільки енергії потрібно для виконання фізичних вправ. Уявіть собі, що спортсмени замість того, щоб бігати і тренуватися - під’єднуються до якоїсь електростанції".

  Англійка: "Це так гарно. Цей автобус - справді символ Лондона, як жовті таксі - символ Нью-Йорка. Це трохи божевільно, але насправді гарно". 

  Англієць: "Якщо такий впізнаваний символ - поєднується із чимось незвичним, як ось ці велетенські руки - це дуже кумедно і вражаюче".

  Попередній матеріал
  Тривимірне зображення Болівара створили венесуельські вчені
  Наступний матеріал
  До теракту у аеропорту болгарського Бургаса причетна група осіб
  Теги: