Моніка Унгер
Моніка Унгер epravda.com.ua

Австрійку, яка закликала Путіна ввести війська, заґратували на 14 років

  Жінка намагалася "наказати" австрійській армії повалити уряд, а також просила військової допомоги у президента Росії Владіміра Путіна

  В Австрії суд засудив до 14 років ув'язнення лідера підпільної радикальної організації Staatenbund Osterreich (Конфедерація Австрія) Моніку Унгер. Про це повідомляє The Local.

  42-річна Унгер визнана винною в державній зраді. Створена нею організація налічує близько 2600 членів. "Конфедерація Австрії" проголосила "нелегітимною" чинну австрійську державу і її закони. "Конфедерація" видавала деяким членам організації "дипломатичні паспорти", а також продавала свої власні номерні знаки. Членам організації заборонялося платити податки державі.

  Унгер намагалася "наказати" австрійській армії повалити уряд, а також просила військової допомоги у президента Росії Владіміра Путіна.

  Суддя в місті Грац аргументував суворе покарання, заявивши, що він дав "чіткий сигнал про те, що антидержавні дії не будуть терпимі". Унгер постала перед судом разом з 13 іншими учасниками руху, які були заарештовані під час хвилі арештів в квітні 2017 року.

  Її заступник, 71-річний колишній співробітник поліції, також був визнаний винним у державній зраді і засуджений до 10 років. Дванадцять інших членів були визнані винними у "створенні антидержавної асоціації" і ув'язнені на термін до трьох років.

  Попередній матеріал
  Скільки мільярдів доларів втратила Росія через санкції – зовнішня розвідка
  Наступний матеріал
  Рада Безпеки ООН скликала екстрене засідання через кризу у Венесуелі
  Loading...

  Скільки мільярдів доларів втратила Росія через санкції – зовнішня розвідка

  Підхід голови ВРУ Парубія та голови Нацради Австрії Соботки до преси – відео

  Трамп приховує деталі розмов із Путіним від американських високопосадовців – WP

  Незалежна Церква України: Путін не зможе здобути народну підтримку для нового вторгнення – ЗМІ

  У центрі Відня вибухнув автомобіль – що відомо

  В АП розповіли, як Захід може відповісти на подальшу агресію Путіна