5.ua

Австралійські пілоти знайшли два об‘єкти в зоні пошуку Boeing 777

  Австралійські рятувальники , які беруть участь в пошуку зниклого Boeing 777 , повідомили про виявлення двох об'єктів.

  Як повідомляє BBC з посиланням на Австралійську службу порятунку на морі, один із виявлених об‘єктів має круглу форму і пофарбований в сірий або зелений колір, другий – має прямокутну форму і оранжевий колір.

  Неподалік від місця виявлення нових об'єктів знаходиться корабель австралійських ВМС Sucсess. Для знаходження об‘єктів йому може знадобитися кілька годин.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що китайський літак, який бере участь у пошуках зниклого Boeing 777, знайшов підозрілі уламки в південній частині Індійського океану. Однак літак ВМС США, який також бере участь у пошуках, не знайшов на цьому місці ніяких об‘єктів.

  Уламки, які виявили австралійці, знаходяться приблизно у тому ж місці, про яке повідомляли китайські пілоти. Однак в Австралійській службі порятунку на морі впевнені, що це інші об‘єкти.

  Пошуки зниклого Boeing 777 продовжуються вже більше двох тижнів, із 8 березня. Авіалайнер, який прямував з Куала-Лумпуру до Пекіну, зник з радарів в небі над Південно-Китайським морем. Спеціальне дослідження дозволило визначити, що після зникнення літак міг пролетіти ще близько семи годин.

  Зараз пошуки лайнера Malaysia Airlines проводяться в Південно-Китайському морі, Малакській та Бенгальській затоках, а також в Індійському океані. Крім того, пошуки проводяться на території 11 країн на північ від Малайзії, які теоретично міг перетнути літак.

  На борту лайнера Malaysia Airlines знаходилось 239 людей, у тому числі, двоє українців.

  Це зникнення уже назвали одним із найбільших та найзагадковіших в історії світової авіації.

  Фото: petergreenberg.com

  Попередній матеріал
  Булатов не збирається скасовувати Євробаскет-2015 в Україні
  Наступний матеріал
  Частину феодосійських морпіхів окупанти уже відпустили, решту – допитують