Фото Barcrofa

Австралійські експерти виявили великий уламок "Боїнга" і тіла жертв

  Австралійські експерти, які працюють на місці падіння збитого малайзійського Boeing 777, через тиждень після катастрофи виявили досить великий уламок літака і тіла жертв.

  Як повідомляє телекомпанія ABC, новий уламок – частина фюзеляжу з кріслами і ілюмінаторами - знайдений недалеко від інших.

  Експерти, які виявили тіла, не мали відповідного обладнання, щоб витягти їх з-під уламків.

  У четвер, 17 липня, лайнер Boeing 777-200 авіакомпанії Malaysia Airlines, який слідував маршрутом Амстердам - Куала-Лумпур, був збитий на території Донецької області, яка контролюється бойовиками угрупування "ДНР". На борту знаходилося 298 пасажирів, у тому числі - 80 дітей. Всі вони загинули.

  Більшість пасажирів "Боїнга" - 189 людини - громадяни Нідерландів. Також на борту було 44 малайзійців (у тому числі, 15 членів екіпажу), 27 австралійців, 12 індонезійців, 9 британців, по 4 громадянина Німеччини та Бельгії, 3 Філіппінця та по одному канадійцю та новозеландцю. Національність ще чотирьох пасажирів поки невизначена.

  Літак летів на висоті 10 тисяч метрів. Українська сторона має докази того, що терористичний акт вчинили озброєні бойовики. Між тим, у російських ЗМІ заявляють, що літак збили українські військові, які могли зплутати пасажирський авіалайнер з "Бортом №1" Володимира Путіна.

  Попередній матеріал
  У Воронежі проходить суд щодо Савченко
  Наступний матеріал
  Удальцов почав голодування після оголошення вироку по Болотній справі
  Теги:
  Loading...