Австралійська поліція затримала рекордну партію наркотиків

  Найбільшу в історії континенту партію кристалічного метамфетаміну вилучили в Австралії. Наркотики завезли в порт Сіднея у керамічних вазах.

  Поліція заарештувала сімох підозрюваних у торгівлі забороненими речовинами. Троє з них - громадяни Австралії, решта - Китаю з підданством Гонконгу. Крім метамфітаміну, правоохоронці вилучили в них чверть тони героїну. За оцінками поліції, загальна вартість наркотиків на чорному ринку перевищила б півмільярда доларів. Якщо затриманих визнають винними, їм загрожує довічне ув`язнення. Влада Австралії провела операцію за оперативними даними бюро з боротьби із обігом наркотиків Сполучених Штатів.

  Майкл Пеццулло, шеф митної служби Австралії: "Зловмисники ретельно сховали наркотик  і гарно замаскували вантаж. Але ми мали точні розвідувальні дані, тож виявити заборонені речовини було досить легко".

  Ендрю Колвін, заступник комісара австралійської поліції: "Якщо би ці наркотики потрапили на наші вулиці - вони б забрали незліченну кількість життів. Обсяг вилученого зілля вражає. До цього нам не доводилося проводити настільки масштабні операції".

  Попередній матеріал
  Охоронці депутата від ПР побили журналіста
  Наступний матеріал
  Пожежникам довелось рятувати 12-х пасажирів атракціону у США
  Теги: