Австралієць вигадав як оминути соціальну рекламу про шкоду тютюну

  Як оминути соціальну рекламу про шкоду тютюну - вигадав бізнесмен із Австралії. Він розробив спеціальні наліпки, якими можна заклеїти малюнки на пачках цигарок.

  Замість фотографій людських органів, уражених курінням наліпки зображають красиві обличчя та спортивні фігури. Новинка уже викликала шалений попит серед покупців. Австралійський уряд зі свого боку звернувся до юристів із проханням визначити, чи є такий товар легальним. У Австралії - одні із найсуворіших у світі закони щодо реклами сигарет. Пачки цигарок там схожі одне на одну - містять зображення, що свідчать про шкоду куріння - і відрізнити одну марку цигарок від іншої можна лише за невеличким написом.

  Ентоні до Розаріо: "Очевидно, що це бізнес. І наша головна мета - заробити грошей. Але по суті я вважаю, що для австралійців дуже важливо мати свободу вибору".

  Таня Пліберсек, міністр охорони здоров’я Австралії: "П’ятнадцять тисяч австралійців щороку помирає від хвороб, спричинених курінням. А кожен, хто заробляє на цьому гроші, - повинен замислитися над тим, що робить".

  Попередній матеріал
  В Лондоні продали любовні листи Джаггера
  Наступний матеріал
  На допомогу жертвам урагану "Сенді" стали зірки рок-н-роллу
  Теги:
  Loading...