Аворіаз - цілорічний еко-курорт у французьких Альпах [відео]

  Еко-курорт з гірським повітрям. Містечко Аворіаз у французьких Альпах є унікальним місцем для зимових видів спорту. Туристів тут чекають і десятки схилів, і траси замість вулиць.

  Франція, Альпи, Аворіаз. Його вважають серцем воріт сонця - порту Дю Солей. Це містечко унікальне, адже починали його будувати, як курорт, тому тут все створено, аби відпочивалось якнайкраще. Головна принада - в Аворіазі немає жодного будинку, від порога якого не можна було б виїхати на лижах і на них же повернутися назад. Тут замість вулиць - траси.

  Прогулюючись Аворіазом треба бути обережним, адже можна не розминутися з якимось лижником чи сноубордистом.

  Тут не треба боятися транспорту, тут на великій швидкості ганяють лижники. Саме для них встановлені знаки обмеження швидкості. Загалом, траси тут не тільки у місті, вони оточують Авориаз із усіх боків. Тому і лижникам, і сноубордистам є де розвернутися.

  Місцевих жителів тут небагато, і майже усі працюють у сфері послуг. Роботи їм вистачає впродовж усього року. Адже якщо взимку це лижний спорт та сніжні розваги, то літом - тут подорожі на квадроциклах та гольф.

  Морган, мешканка Аворіазу: "Тут чимало трас літом перетворюються на величезні поля для гольфу - навіть проводять якісь чемпіонати".

  Хоча весняно-літній сезон тут зовсім нетривалий - з середини квітня до жовня.
   
  З Аворіазу, Франція - Олена Халік та Іван Довганик, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Венеційський карнавал почався із масштабного параду гондол
  Наступний матеріал
  У Бразилії оголосили 3-денну жалобу за жертвами пожежі [відео]
  Теги:
  Loading...