Авіакатастрофа у Пакистані - 152 людини загинули

  Масштабна авіакатастрофа сталася у Пакистані. Поблизу Ісламабада - біля підніжжя гір - упав пасажирський літак. На борту було сто п`ятдесят дві особи. За попередньою інформацією більшість паасажирів - місцеві мешканці. Утім на борту було 2-є американців. Представники пакистанської влади заявляють, що жодна людина не вижила. Термін експлуатації літака не перевищував десяти років.

  Унаслідок авіакатастрофи під Ісламабадом ніхто не вижив. Про це заявив міністр внутрішніх справ Пакистану Рехман Малик. Загалом на борту Аеробуса А-321 перебували сто п`ятдесят дві людини - 146 пасажирів та шість членів екіпажу. Таким чином повідомлення про те, що на місці катастрофи знайшли кількох живих людей - не підтвердилися.

  На місці катастрофи триває рятувальна операція, яку  ускладнює лісова пожежа, що розпочалася після падіння літака. Водночас родичі пасажирів та членів екіпажу з`їхалися до Пакистанського інституту медичних наук. Прибуття автомобілів "швидкої допомоги" дає їм надію на нову інформацію. Утім, протягом останніх кількох годин не привезли жодного загиблого чи постраждалого.

  Літак авіакомпанії "Ейр Блу" розбився біля підніжжя Гімалаїв близько восьмої за місцевим часом. Він летів до столиці з іншого пакистанського міста - Карачі. За словами представника авіакомпанії, якій належало повітряне судно, причиною аварії, ймовірно, стали погані метеоумови. Останні два дні небо над Ісламабадом затягнуте хмарами. Утім слідство поки що не відкидає версії теракту.

  Попередній матеріал
  Новий витік нафти у Мексиканській затоці
  Наступний матеріал
  У Каталонії заборонять кориду
  Теги: