Авіакатастрофа у Нідерландах: За найновішими даними - 9 людей загинули, 84 - поранені

  Дев`ятеро людей, за найновішими даними, загинули у катастрофі літака біля нідерландського аеропорту Схіп-хол. Поранених - 84. З них 25 з травмами середньої тяжкості, шестеро - у критичному стані. Фахівці вже знайшли "чорні скриньки", їх зараз розшифровують.

  Серед загиблих - капітан судна та другий пілот. Вони до останньої хвилини намагалися врятувати ситуацію та не встигли залишити кабіну. А майже всі, хто перебував у салоні - вижили. Усього в літаку було 134 людини. Серед них - четверо американців, які працюють у корпорації "Боїнг". Українців, за даними вітчизняного МЗС, на борту не було. Напередодні пізно ввечері до Схіпхола прибули родичі пасажирів. Ті, хто  вижив - діляться історіями про неймовірне спасіння. Кажуть, спочатку ніхто не розумів, що коїться. Навіть думали, що це якийсь жарт.

  Люди: "Капітан почав кричати і я подумав, що це якийсь жарт. Раптом ніс літака різко опустився, а потім знову піднявся. У мене промайнула думка - а це що таке? А потім було падіння".

  Люди: "Літак розламався прямо у мене за спиною, за моїм сидінням - можете собі уявити. Через цю дірку мені і вдалося вибратися. Спочатку я пробував розбити вікно, кілька разів вдарив у ілюмінатор. Потім повернув голову і побачив, що вся хвостова частина літака розвалилася на шматки. Я боявся, що усе може вибухнути будь-якої миті. Мені пощастило, що у мене не було жодних поранень".

  Попередній матеріал
  Станік - знову суддя КС
  Наступний матеріал
  Ракети США "Патріот" розмістять у Польщі незалежно від програми ПРО,- Сікорський
  Теги:
  Loading...